Kontakt z OSP Chybie

Liczniki
Polub nas!
Sala po remoncie
Sala balowa w remizie OSP Chybie "przeszła" gruntowny nieplanowany remont.
Dzięki przychylności zarządu firmy EKO-OKNA, otrzymaliśmy wsparcie w postaci rabatu na 18 sztuk stolarki okiennej.
Po zakupie okien, druhowie postanowili samodzielnie wykonać wymianę oraz obróbkę.
Chęci do dalszej pracy w czynie społecznym nie brakowało, dlatego też sala została gruntownie odremontowana.
Na sali zostały wymienione okna, instalacja elektryczna, lampy, karnisze, odmalowane ściany itp.
Druhom za poświęcony czas oraz za własny sprzęt niezbędny do remontu, zarząd OSP Chybie serdecznie dziękuje.

Fotorelacja z remontu
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 2016
Dnia 13.02.2016r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze OSP Chybie.
Podczas zebrania odbyły się wybory zarządu, w skład którego weszli:

Zarząd OSP Chybie
1% PODATKU DLA OSP CHYBIE !
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W CHYBIU
UL. WYZWOLENIA 16, 43-520 CHYBIE woj.ŚLĄSKIE

ZBIÓRKA ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH.
OSP Chybie ogłasza nieodwołalną i ciągłą zbiórkę złomu oraz innych surowców (puszki aluminiowe, same aluminium, miedź itp.) w celu zgromadzenia funduszy które zostaną wykorzystane na zakup...
Pożar sadzy w kominie.
W dniu 7 stycznia 2015 nasza jednostka o godzinie 5.35 została zaalarmowana do pożaru sadzy w Szkole Podstawowej nr.1 w Chybiu. Po dojechaniu na miejsce wykonaniu rozpoznania stwierdzono brak zagrożenia.

Udział: Krzysztof Marek – kierowca, Marcin Szczypka – dowódca, Łukasz Kanafek, Krzysztof Tyloch, Zdzisław Szczypka, Ireneusz Kajstura.
Przyjaciele
Gmina Chybie